urybaka nowapasleka1

noclegi nowa pasleka 19

Do dyspozycji naszych gości  jest  jeden pokój czteroosobowy z łazienką oraz dwa pokoje dwuosobowe  pokoje znajdują się na pierwszym piętrze do ich dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia.

W obiekcie znajdują się też nowo powstałe dwa apartamenty dwu i trzy  osobowe . Apartamenty posiadają aneks kuchenny duże wygodne łóżka, apartamenty zaopatrzone są we wszystko co potrzebne do miłego spędzenia  urlopu .W ofercie jest również pokój z łazienką i łóżkiem małżeńskim.

Wymagana jest pełna wpłata w przypadku pobytu 1-2 dni a powyżej 3 dni 50% wartości tydzień przed planowanym przyjazdem w przypadku braku potwierdzenia wpłaty rezerwacja jest anulowana.

Dużą atrakcją są rejsy z Nowej Pasłęki po Zalewie Wiślanym do Piasków, Fromborka. Wieczorem zaś w przydomowym ogrodzie ognisko, grill. Nocowanie blisko Fromborka w sezonie letnim daje możliwość uczestniczenia w słynnych koncertach organowych.

Zalew Wiślany daje możliwość miłośnikom kąpieli wodnych do skorzystania i z tej atrakcji. Z dala od brzegu zachowana jest płytka woda co pozwala na pływanie a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo dla dzieci. Zaś lubiącym wakacyjną opaleniznę udostępniamy przybrzeżną plażę.

W pochmurne dni miło będzie spędzić czas w ogrodowej altance przy grillu, który umożliwi przygotowanie wieczornej, letniej kolacji.

Nowa Pasłęka posiada w pobliżu przystań jachtową, dla chętnych okazja do wędkowania z łodzi z instruktorem, zwiedzania okolic z przewodnikiem.

 

noclegi_zalew_wislany_12
noclegi_zalew_wislany_11
noclegi_zalew_wislany_05
noclegi_zalew_wislany_06
noclegi_nowa_pasleka (25)
noclegi_nowa_pasleka (24)
noclegi_nowa_pasleka (29)
noclegi_nowa_pasleka (27)
noclegi_nowa_pasleka (1)
noclegi_nowa_pasleka (2)
noclegi_zalew_wislany_04
noclegi_nowa_pasleka (6)
noclegi_nowa_pasleka (7)
noclegi_nowa_pasleka (9)
noclegi_nowa_pasleka (11)
noclegi_nowa_pasleka (14)
noclegi_nowa_pasleka (16)
noclegi_nowa_pasleka (17)
noclegi_nowa_pasleka (19)
noclegi_nowa_pasleka (20)
noclegi w Nowej Pasłęce
noclegi w Nowej Pasłęce
noclegi w Nowej Pasłęce
noclegi-nowa-pasleka (1)-min
noclegi-nowa-pasleka (2)-min
noclegi-nowa-pasleka (1)-min
noclegi-nowa-pasleka (2)-min
noclegi-nowa-pasleka (3)-min
noclegi-nowa-pasleka (4)-min
noclegi-nowa-pasleka (5)-min
noclegi-nowa-pasleka (6)-min